V sredo, 3. 10. 2018, smo od 16:30. ure dalje imeli v enoti Pod Košem jesensko sodelovanje s starši z naslovom »Jesenski živ–žav«.

Imeli smo delavnice na temo predstavitve poklicev. Našemu povabilu so se takoj odzvali: Policijska postaja Logatec, Prostovoljna gorska reševalna služba Tolmin (skupina Ajdovščina), Prostovoljno gasilsko društvo Dolnji Logatec (ki je moralo med sodelovanjem odhiteti na intervencijo, tako da smo lahko videli tudi nenehno pripravljenost gasilcev, saj so zelo hitro vse pospravili in odhiteli na pomoč) in splošna zdravnica Verica Cherkezova Nikolovski ter frizerka Sabina Muzliukaj, ki pa sta tudi mamici dveh deklic, ki obiskujeta naš vrtec. Vsem se še enkrat zahvaljujemo za sodelovanje!

V sklopu delavnic sta vzgojiteljici Anita in Anja pripravili tudi jesensko čutno pot.

Iz fotografij je razvidno, da smo se imeli super …

Zapisala: Mateja Ručigaj                                            Foto: Sara Mele

(Skupno 498 obiskov, današnjih obiskov 1)