Otroci iz skupine »Miške« v Centralni enoti zelo radi prisluhnemo pravljici. Enkrat mesečno nas na obisk v knjižnico osnovne šole v naši neposredni bližini povabi gospa Špela, knjižničarka, ki nas popelje v čudovit svet pravljic. S svojim žametnim glasom nas očara vedno znova, zato pozorno sledimo dogodivščinam literarnih junakov vse do konca. Skupaj si ogledujemo ostale slikanice v knjižnici, ki jih je res zelo veliko. Tako spoznavamo vedno nove pravljične junake, ki so nam po svojem obnašanju precej podobni. Prav zato so nam tako zelo všeč. Urica v knjižnici hitro mine, zato se poslovimo od prijazne knjižničarke, gospe Špele, ker nas v vrtcu že čaka malica. Med obrokom poklepetamo o obisku in pravljičnih junakih, v mislih pa že nestrpno pričakujemo naslednjega.

Najlepša hvala, gospa Špela!

Anastazija, Maksim, Tjaša, Oskar, Tisa, Kristijan, Živa, Vasja, Anja, Nace, Klara, Andrej, Ela, Nik, Ana in Tanja

     

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)