Mesec december, čas za družino, čas za prijatelje in čas, ko si medsebojno izmenjujemo darila. Nekaterim je to samoumevno, nekaterim niti ne. Veliko staršev svojemu otroku težko privošči že osnovne potrebščine kaj šele darila, ki si jih otroci po tiho želijo. Da bi bili prazniki čarobni tudi za te otroke smo se v Vrtcu Kurirček Logatec, enota Centralnega vrtca, odločili, da že drugo leto zapored sodelujemo v projektu Božiček za en dan. V akciji smo si izbrali in obdarili 23 otrok iz Slovenije. Zbiranje daril je potekalo v mesecu novembru, zanimanje staršev in otrok pa je bilo tako veliko, da smo darila prejemali tudi nekaj dni v začetku meseca decembra. Starši in njihovi otroci so se ponovno izkazali pri izvirni dekoraciji škatel, naredili so tudi unikatna darila, katerih bodo mali nadobudneži še posebej veseli. Izpostaviti moramo, da so starši prinesli veliko daril. Ob zaključku naše akcije smo tako zbrali darila za 30 otrok. Hvala vsem, ki ste na kakršenkoli način prispevali k izpeljavi. S skupnimi močmi nam je uspelo, da smo že drugo leto zapored več kot uspešno izpeljali projekt.

 

Kolektiv Vrtec Kurirček Logatec, enota Centralni vrtec

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)