Mesec december, čas za družino, čas za prijatelje in čas, ko si medsebojno izmenjujemo darila. Nekaterim je to samoumevno, nekaterim niti ne. Veliko staršev svojemu otroku težko privošči že osnovne potrebščine kaj šele darila, ki si jih otroci po tiho želijo. Da bi bili prazniki čarobni tudi za te otroke smo se v Vrtcu Kurirček Logatec, enota Centralnega vrtca in enota Rovte, odločili, da sodelujemo v projektu Božiček za en dan. V akciji smo si izbrali in obdarili 33 otrok iz Slovenije. Zbiranje daril je potekalo v mesecu novembru, zanimanje staršev in otrok pa je bilo tako veliko, da smo darila prejemali tudi nekaj dni v začetku meseca decembra. Starši in njihovi otroci so se ponovno izkazali pri izvirni dekoraciji škatel, naredili so tudi veliko unikatnih daril, katerih bodo mali nadobudneži še posebej veseli. Izpostaviti moramo, da so starši prinesli veliko več daril kot smo jih potrebovali. Hvala vsem, ki ste na kakršenkoli način prispevali k izpeljavi. S skupnimi močmi nam je uspelo, da smo že drugo leto zapored več kot uspešno izpeljali projekt.

Kolektiv Vrtec Kurirček Logatec, enota Centralni vrtec in enota Rovte

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)